Herb Murowanej Gośliny
Półmaraton Weteranów
MENU
Półmaraton > Bieg Rekreacyjny "Zielone Wzgórza" >
Start
Program
Regulamin
Zgłoszenie
Kontakt
Sponsorzy
Jak dojechać?
Trasa
Wyniki
Galeria
Historia
Pamiątki
Objazdy
BIEG REKREACYJNY 
– Regulamin
– Zgłoszenie
– Historia
Facebook
Murowana Goślina 
Certyfikat jakości Kameralna impreza 2010

SPECJALNE WYRÓŻNIENIA 2006

Książka 25 lat biegów w Murowanej Goślinie

 

VII Bieg Rekreacyjny "ZIELONE WZGÓRZA '2003"
Murowana Goślina, 1.V.2003 r.
BIEG MASOWY (4000 m)
KLASYFIKACJA OGÓLNA

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 153 Staszewski Piotr Gniezno 13:56
2 128 Łucyk Maciej Gołańcz 14:09
3 154 Zaręba Janusz Poznań 14:13
4 149 Jakubowski Maciej Poznań 14:59
5 158 Stypiński Michał   Murowana Goślina   16:22
6 159 Sadowski Michał Murowana Goślina 16:43
7 157 Rybka Eugeniusz Poznań 16:56
8 109 Deptuła Dionizy Murowana Goślina 17:02
9 106 Ignaczak Piotr Murowana Goślina 17:05
10 119 Pawlak Maciej Murowana Goślina 17:06
11 125 Worosz Paweł Murowana Goślina 17:35
12 145 Helwin Patryk Murowana Goślina 17:47
13 112 Szymański Łukasz Murowana Goślina 18:55
14 131 Krywoszej Przemysław Murowana Goślina 19:31
15 150 Jakubowski Ryszard Poznań 19:36
16 144 Konieczny Bartek Murowana Goślina 19:48
17 136 Andrzejewski Paweł Murowana Goślina 19:51
18 142 Kominowski Paweł Poznań 19:56
19 127 Bromberek Sebastian Murowana Goślina 19:59
20 133 Budziński Kamil Murowana Goślina 20:12
21 10 Bachorz Anna Poznań 20:34
22 122 Przybyszewski Sebastian Murowana Goślina 20:37
23 152 Gruszczyński Dawid Murowana Goślina 20:46
24 104 Kliczba Jakub Murowana Goślina 20:50
25 111 Kucharski Karol Murowana Goślina 21:00
26 126 Pluciński Grzegorz Murowana Goślina 21:04
27 130 Buziak Mateusz Murowana Goślina 21:20
28 121 Przybyszewski Damian Murowana Goślina 21:45
29 115 Mielniczuk Jakub Murowana Goślina 21:53
30 118 Jędzierowski Jakub Murowana Goślina 21:57
31 113 Solecki Marcin Murowana Goślina 22:08
32 116 Zembrzuski Patryk Murowana Goślina 22:17
33 14 Łucyk Anna Gołańcz 22:20
34 108 Duhr Paweł Murowana Goślina 22:30
35 141 Mostowski Damian Murowana Goślina 23:20
36 140 Nowak Marcin Murowana Goślina 23:20
37 139 Małolepszy Michał Murowana Goślina 23:21
38 138 Skupień Bartek Murowana Goślina 23:21
39 12 Staszewska Marta Murowana Goślina 23:54
40 146 Tanasiewicz Dariusz Murowana Goślina 24:16
41 155 Kalecki Janusz Poznań 24:23
42 137 Słomski Łukasz Murowana Goślina 24:25
43 124 Sadalski Jakub Murowana Goślina 24:27
44 117 Nowak Mikołaj Murowana Goślina 26:11
45 103 Stiller Sebastian Murowana Goślina 27:24
46 151 Ciupa Maciej Murowana Goślina 27:29
47 143 Kominowski Krzysztof Poznań nie ukończył

 
 
Góra strony